Kominki – Projektowanie, obudowywanie oraz montaż w Poznaniu i okolicach

 

Nasza oferta obejmuje zarówno kominki stylowe, jak i nowoczesne. Wszystkie realizacje wykonujemy z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Wykonując każde zlecenie, mamy na uwadze to, że realizujemy je dla naszych szanownych Klientów i to właśnie ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego jesteśmy otwarci na proponowane przez Klientów projekty oraz wszelkie uwagi i życzenia z ich strony. Chętnie doradzimy, czy dany projekt jest z technicznego punktu widzenia możliwy do realizacji oraz podpowiemy, w jaki sposób można go ulepszyć. Zachęcamy do przejrzenia galerii naszych realizacji.

 

Szeroki wybór wariantów kamiennej zabudowy kominków

 

Kominek można wykończyć na wiele sposobów. Można w tym celu użyć praktycznie wszystkich rodzajów kamienia. Popularność tego typu obudów wynika z faktu, że kamień jest materiałem niepalnym, odpornym na zarysowania, pęknięcia i inne uszkodzenia, a odpowiednie wykonanie oraz dbałość o konserwację takiej obudowy sprawią, że będzie ona w zasadzie niezniszczalna. Do zabudowy kominków wykorzystuje się kamienie zarówno miękkie, jak marmur, trawertyn czy piaskowiec, jak również granit.

 

Bez względu na rodzaj kamienia, wszystkie nasze realizacje cechują się solidnością oraz niebywałą estetyką. Wybierając nasze usługi, możecie Państwo być pewni, że Wasz kominek będzie synonimem elegancji i stylu. Do tej pory wykonaliśmy wiele obudów kamiennych, które uatrakcyjniły wnętrza domów, biur i innych obiektów znajdujących się nie tylko na terenie miasta Poznań, ale także w całej Polsce.

 

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa kominek Waszych marzeń.