Schody z kamienia: marmurowe i granitowe

Solidne schody kamienne wniosą szyk i elegancję do każdego wnętrza. Dzięki ofercie naszej firmy, otrzymacie Państwo schody, o jakich marzycie. Oferujemy kompleksowe wykonanie schodów wewnętrznych, zewnętrznych, ażurowych i zabiegowych.

 

Schody wewnętrzne i zewnętrzne – kamienne

Wykonujemy stylowe schody z różnego rodzaju kamienia. Oferujemy schody marmurowe i granitowe, których bogata gama kolorystyczna i piękna estetyka będzie doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza. Polecane przez nas rozwiązania pozwolą wydobyć naturalne piękno cennych kamieni i dzięki odpowiedniemu projektowi, zręcznie wkomponować je w stylistykę Państwa domu lub firmy, tak aby uzyskać zadowalający efekt. Wykonujemy również zabezpieczenia zmniejszające śliskość schodów: groszkowanie, nacięcia lub specjalne środki chemiczne.

 

Tworzymy solidne, stylowe i niezwykle estetyczne schody kamienne – marmurowe lub granitowe. Zapewniamy kompleksową obsługę – projekt, wykonawstwo i montaż.

 

Wykonane przez naszą firmę schody kamienne można podziwiać w wielu miastach w Polsce. Jednym z nich jest Poznań. To właśnie tutaj cieszymy się największą popularnością jako rzetelna firma zajmująca się produkcją wyrobów kamieniarskich.

 

Na każdym etapie, od projektu, po kompletną realizację, służymy profesjonalną poradą i jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i uwagi. Chętnie pomożemy w wyborze kamienia i projektu schodów tak, aby były to rozwiązania najodpowiedniejsze dla danego obiektu i zgodne z Państwa oczekiwaniami. Nasi doskonałej klasy fachowcy zajmą się odpowiednim wymiarowaniem, wykonaniem oraz montażem danego projektu. Na wszystkie schody kamienne udzielamy gwarancji. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.